Головна » Файли » Мої файли

Великий Кобзар
18.03.2014, 11:28

У 2014 році відзначається 200 річниця від дня народження поета. В нашій школі уже стало традицією відзначати шевченківські дні.  З метою популяризації його творчої спадщини, активізації патріотичного виховання, пов'язаного з іменем видатного митця 14 березня 2014 року в актовій залі школи відбувся виховний захід. Організаторами свята були вчителі української мови та літератури: Назаревич Л.В., Кравчук С.С., Салагуб О.М. В ході заходу учні відкрили для себе нові сторінки з житття і творчості Великого Кобзаря. Діти зобразили його життєвий шлях за допомогою сценок. Також розказали про Шевченка-художника та роль жінок в його житті. 

Тарас Шевченко!... Це ім’я дорогоцінною перлиною виблискує у золотій скарбниці світової культури. 

Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, пройнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

Поезію Шевченка люблять усі народи. Поет, який віддав усі свої сили боротьбі за визволення рідної України від соціального і національного гніту, виражав прагнення і сподівання всіх народів, всіх прогресивних людей світу.

Тому і наші вчителі школи також долучилися до свята. Вони заспівали пісню Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий …», та декламували вірші поета. 

   

 

Категорія: Мої файли | Додав: toporivka
Переглядів: 192 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]